راهنمای ثبت نام و تعیین سطح در مدرسه مجازی آواتاک
تعداد بازدید : 8755 - تاریخ خبر : شنبه 27 شهریور 1400 - 08:38  
در این خبر می توانید با نحوه ثبت نام و تعیین سطح در مدرسه مجازی آوتاک آشنا شوید
برای شروع هر کاری در مدرسه مجازی آواتاک، باید فرم عضویت را پر کنید. فرم عضویت، از منوی اصلی سایت، قسمت عضویت در دستر شماست. همچنین می توانید به صورت مستقیم، با کلیک روی این قسمت، وارد فرم عضویت شوید. 

مرحله اول، پر کردن فرم عضویت می باشد

نکته بسیار مهمی که باید در این مرحله به آن توجه داشته باشید، درست انتخاب کردن صحیح رده سنی می باشد. با توجه به اینکه تعیین سطح شما، بر اساس انتخاب رده سنی شما می باشد، در انتخاب این قسمت، نهایت دقت را داشته باشید.

در حال حاضر، رده های سنی قابل انتخاب در مدرسه مجازی آواتاک به شرح زیر می باشد:
پس از انتخاب رده سنی در فرم عضویت، قسمت ثبت نام را کلیک کنیدپس از تکمیل ثبت نام، وارد پروفایل کاربری خودی می شوید. در این قسمت، در صورتی که رده سنی درست را انتخاب کرده باشید، گزینه "شرکت در آزمون تعیین سطح" برای شما فعال می گردد. 

پس از شرکت در آزمون تعیین سطح، همکاران قسمت آموزش، تا 48 ساعت با شما تماس گرفته، و برای آزمون شفاهی و مراحل بعدی، شما را راهنمایی خواهند کرد.

چند نکته مهم در مورد آزمون تعیین سطح:

نکته اول: آزمون تعیین سطح رده سنی کودکان به صورت فرمالیته بوده و هیچ آزمونی ندارد 

نکته دوم: آزمون های رده های سنی نوجوانان، بزرگسالان، و آزمون های بین المللی تافل و آیلتس دو مرحله ایی می باشد. به این ترتیب که ابتدا تعیین سطح کتبی شامل 50 سوال تستی را جواب خواهید داد و سپس حداکثر بعد از 48 ساعت، مصاحبه شفاهی با شما انجام خواهد شد و سطح و کلاس شما بر اساس برآیند و نتیجه کلی این دو (آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی) انتخاب خواهد شد
.
نکته سوم:  جهت شرکت در مصاحبه شفاهی بعد از آزمون کتبی، باید در قسمت منوی های سایت، وارد قسمت "دانلود" شوید. در این صفحه، لینک شرکت در مصاحبه شفاهی قرار داده شده است

نکته چهارم: قبل از انجام مصاحبه شفاهی، حتما سرعت اینترنت خود را چک کنید. لازم به ذکر است که برای اینکه بتوانید از کلاس ها به صورت بهینه استفاده نمایید باید سرعت اینترنت شما حداقل 8 مگابیت بر ثانیه باشد.

جهت تست اینجا کلیک کنید
امتیاز شما


نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
nastaran
1400/07/10
بسیار خوب و عالی