کمک فوری به زلزله‌زدگان خوی
تعداد بازدید : 723 - تاریخ خبر : چهارشنبه 12 بهمن 1401 - 19:03  

وقوع پس‌لرزه‌های متعدد با قدرت بالا در مناطق زلزل‌ زده باعث ترس آسیب دیدگان از زلزله در شهرستان خوی شده است.

طبق گزارشات دریافتی از منطقه حادثه، علاوه بر ساختمان‌هایی که به طور کامل آسیب دیده، اکثر ساختمان‌ها ترک برداشته و مردم از شدت پس لرزه‌ها نمی‌توانند در ساختمان‌ها سکونت داشته باشند. بنابراین در حال حاضر نخستین و اصلی‌ترین نیاز زلزله‌زدگان داشتن سرپناه مطمئن ولو موقت است.

آواتاک ضمن قدردانی از کمک‌های مردمی، از کسانی‌که می‌خواهند در کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان مشارکت داشته باشند، تقاضا می‌نماید که حتما مبالغ و کمک‌های نقدی را از طریق سازمان‌هایی که وظیفه ذاتی آن‌ها کمک‌رسانی به مردم آسیب دیده است و چهره‌های معتمد جمع‌آوری نموده و به احداث و تعمیر مناطق آسیب دیده کمک کنند.

بنا به تاثیر و مسئولیت فرهنگی آواتاک و همینطور لطف و اعتماد بی‌شائبه همراهان این مجموعه، بر خود لازم می‌دانیم که در این اتفاق برای هم‌وطنان عزیزمان در شهرستان خوی، بار دیگر آستین همت بالا زده و میزبان محبت شما برای آسیب‌دیدگان این منطقه باشیم. لذا خواهشمندیم که کمک‌های ضروریِ غیرنقدی مانند چادر و وسایل گرمایشی از جمله هیتر برقی و چراغ والور را به عنوان نیازهای فوری این عزیزان در نظر بگیرید.

تمام کمک‌های جمع‌آوری شده روز جمعه شخصا توسط داوطلبین مجموعه تحویل مناطق آسیب‌دیده خواهد شد و گزارش لحظه‌ای تمام اقدامات از طریق شبکه‌های ارتباطی به سمع و بصر دنبال کنندگان این امر خواهد رسید.

امتیاز شما


نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان